![](https://www.moschato-volley.gr/wp-content/uploads/2019/02/2019-02-02_1423.png)
Την Κυριακή 10/02/2019στις 18:30 στο κλειστό γυμναστήριο Μίλωνα , οι Νεάνιδες μας , μετά από την πρόκρισή τους στην Β΄φάσης του πρωταθλήματος,αντιμετωπίζουν εκτός έδρας τον ΜΙΛΩΝΑ .
Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος θα το βρείτε εδώ
Την Κυριακή 10/02/2019στις 18:30 στο κλειστό γυμναστήριο Μίλωνα , οι Νεάνιδες μας , μετά από την πρόκρισή τους στην Β΄φάσης του πρωταθλήματος,αντιμετωπίζουν εκτός έδρας τον ΜΙΛΩΝΑ .
Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος θα το βρείτε εδώ