![](https://www.moschato-volley.gr/wp-content/uploads/2019/11/3-1024x1024.jpg)
Άλλο ένα τρίποντο για τα κορίτσια μας, τα οποία σήμερα όμως δεν έφτασαν τα επίπεδα απόδοσης που μας έχουν συνηθίσει. Η κούραση από τα συνεχόμενα παιχνίδια και η σκληρή δουλειά που κάνουν καθημερινά είχε ως αποτέλεσμα να μην είναι απόλυτα συγκεντρωμένες.
Η ποιότητά τους φάνηκε όμως και έφτασαν τελικά στη νίκη επί ενός εξαιρετικού αντιπάλου!!
Ευχόμαστε υγεία και καλή συνέχεια στον Θρίαμβο.
Την επόμενη αγωνιστική η ομάδα μας υποδέχεται τα κορίτσια του ΑΣ Πέρα στο κλειστό της παραλίας!