Το ΔΣ του συλλόγου μας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας με την αθλήτρια Αλεξάνδρα Σπύρη, η οποία αγωνίζεται στη θέση της ακραίας.
Η Αλεξάνδρα προέρχεται από τις ακαδημίες του Μίλωνα με τον οποίο αγωνιζόταν με ιδιαίτερη επιτυχία μέχρι και την προηγούμενη σεζόν στο απαιτητικό πρωτάθλημα της Α2.
Ο σύλλογος την καλωσορίζει και της εύχεται υγεία και επιτυχημένη αγωνιστική σεζόν.
![](https://www.moschato-volley.gr/wp-content/uploads/2022/06/ΣΠΥΡΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.jpg)